| XfenderX a întrebat:

Salut! Am 18 ani si urmeaza sa dau admitere la Academia de Politie " A.I. Cuza " din Bucuresti. Am o problema morala. Dpv medical nu sufar de nici macar cea mai mica afectiune insa am emotii la tensiune si la chestiile de genul, cand ma vad cu toate alea pe mine ma panichez, va rog frumos, ce sfat imi puteti da in legatura cu aceasta problema?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"cand ma vad cu toate alea pe mine ma panichez, va rog frumos, ce sfat imi puteti da"

nu e clar la ce faci tu referire

| XfenderX explică (pentru sierra1):

Toate aparaturile pentru monitorizat bataile inimii, imediat cum le vad incep sa ma panichez

| sierra1 a răspuns (pentru XfenderX):

Tot nu ințeleg ce are academia cu aparatura de "monitorizat bataile inimii"