| Barbarul009 a întrebat:

Am 20 de ani și vreau sa dau in poliție, am un tatuaj pe antebraț in zona inferioară. Pot da pentru admitere? Sunt premise tatuajele dacă nu acoperă uniformă de vara?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu sunt permise tatuaje care nu sunt acoperite de tinuta de vara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutare, pot sa te faci Gabor in alta tara, dar in Romania nu ai voie cu tatuaje. Poti sa dai pentru admitere, dar nu te va lua nimeni in considerare, asa am patit eu, poate tu ai mai mult noroc happy.

| Barbarul009 explică (pentru anonim_4396):

Asta este penibil. Nu inteleg ce influenta are un tatuaj cand vine vorba de Politie, doar nu sunt interzise