| RB_Robert_1996 a întrebat:

Am 21 de ani si sunt sudor.
Am făcut profesională 11 clase, iar acum fac seral și sunt in clasa 12 si mai am un 1 an de terminat adică 13 clase.
Si nu mai am timp sa trec pe la liceu ca as vrea sa plec in strainatate.
Care este mai bine sa raman cu 11 clase sau sa continui seral?
Sau poate sunt posibilitati de a face seral pe viitor?

Răspuns Câştigător
| AliGab a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa faci termini seralul si apoi sa pleci in afara daca vrei

1 răspuns:
| Mateiu a răspuns:

Fa un efort si incearca sa termini cel putin anul scolar in curs si dupa aceea poti sa intrerupi si sa revii mai tarziu pentru ultimul an de liceu.