| sandmonkey a întrebat:

Salut, am auzit ca s-au scos dioptriile din proba medicala la admitere politie, adica nu mai e cu + 3 sau -3, stie cineva daca este adevarat?
Mersi

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cu 2-3, nu treci de proba medicală. simplu dar aia e!

| sandmonkey explică (pentru sierra1):

Si daca am -2.50 cu -1.50?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru sandmonkey):

Nu stie nimeni, mergi acolo la politie si intreaba i pe ei

| sierra1 a răspuns (pentru sandmonkey):

Nu treci de proba medicală. simplu dar aia e!

| sandmonkey explică (pentru sierra1):

Pai si chiar daca nu s ar fi scos, de la +3 sau -3 in sus nu esti acceptat, eu de ce sa nu fiu cu -1.50 si -2
50?; ))

| AnastasiaK a răspuns (pentru sandmonkey):

Tu chiar nu realizezi că el/ea vorbește doar ca să nu tacă? E pe lângă subiect, stai liniștit

| sandmonkey explică (pentru AnastasiaK):

Mi-am dat seama dar ma speriase putin : )), mersihappy

| sierra1 a răspuns (pentru sandmonkey):

Tu nu te certa cu mine, ceartă-te cu baremele medicale minimale impuse la selectia inMI, OK?

| sierra1 a răspuns (pentru sandmonkey):

E o vorbă despre cei ce bat câmpii pe o temă despre care habar n-au.

O știi cumva? Și o știi și pe aia de-ți vinde gogoși sperând la mângâierile tale, trepidante de emoție, pe ceafă? e cu trei aliniate mai sus hagarnista