| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am de facut un proiect in power point pentru un atestat, am facut dosarul, acum trebuie sa il prezint in power point, chestia e ca habar nu am cum sa incep, trebuie sa scriu aceleasi chestii pe care le-am scris in dosarul cu desenul si etc?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

"trebuie sa scriu aceleasi chestii pe care le-am scris in dosarul cu desenul"

Nu aceleasi. Doar să preiei ideea, o exprimi scurt în scris și eventual la prezentare mai adaugi (verbal) alte informații noi (poți avea o mică foaie pregătită). Atenție la sincronizarea ecran - voce.

Baftă