| NadarraXD a întrebat:

Am diploma de 8 clase și as vrea sa fac un curs de calificare pentru bucatar-ospatar. Cat sunt prețul și durata?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cauta pe google fiecare scoala are pretul ei ca durată toate sunt 2 luni.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pretul cursurilor simple de calificare costa undeva intre 400 si 600 de lei. Dar in prima faza, te sfatuiesc sa mergi la agentia AJOFM de care apartii (somaj), sa vezi daca nu sunt cursuri gratuite pentru asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In general intre 500-600 de lei. dureaza 2-3 luni.

| Eduard196 a răspuns:

Durata este de 5 luni dar pretul nu il stiu pentru ca eu am facut cursuri de ospatar prin fortele de munca