| M1989 a întrebat:

Am gasit sa merg in Anglia cu o firma, la cules de mere...este cineva care a mai lucrat in Anglia sa-mi spuna si mie ce program au la agricultura si daca la ei se lucreaza si sambata?

2 răspunsuri:
| ioan452 a răspuns:

Pai întreabă la firma dar din câte știu eu lucrezi de dimineața de pe la 8 pana seara la 19, Duminica știu ca ii liberă, de sâmbătă nu știu.

| Gigi777 a răspuns:

Crezi ca stim noi ce program are acea firma din Anglia la care te angajezi?
Pe langa asta, ai grija in strainatate ca s-ar putea sa nu mai pleci de acolo. Sunt unii care fura buletinele la romani si ii trateaza ca pe niste sclavi.