| CapDeSfecla a întrebat:

Am luat Bacul.Ce oportunitati de angajare am? Fara facultate

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Mă bucur pentru tine. Succes!

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai luat bacul si vrei la profesionala? Asa ganduri „inalte" ai?

| CapDeSfecla explică (pentru darrio2007):

Da.Nu imi mai arde de facultate.M-am cam plictisit de atata scoala, 12 ani imi ajung.

| darrio2007 a răspuns (pentru CapDeSfecla):

Ai editat intrebarea? Parca vroiai la profesionala?

| CapDeSfecla explică (pentru darrio2007):

Nu am editat nimic

| darrio2007 a răspuns (pentru CapDeSfecla):

Ai comentat mai tarziu, nu in intrebarea principala.

| CapDeSfecla explică (pentru darrio2007):

M-am inscris la o post licealahappy, deci problema e rezolvata. Tehnician in aparatura birotica se numeste profilul. Sper sa fie ceva de eahappy

| CapDeSfecla explică (pentru darrio2007):

Din cate mi s-au explicat, calificarea presupune mententanta si depanarea pc-urilor/laptop-uri, imprimate etc. Dureaza 1 an de zile.

| darrio2007 a răspuns (pentru CapDeSfecla):

Mă bucur pentru tine. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

McDonalds, KFC, Glovo, Tako Bell, Pizza Hut, Jerry's Pizza...

| CapDeSfecla explică:

Eu unul ma gandeam sa mai fac o profesionala si sa mai am o pregatire in plus fata de cea din liceu gen sa am de tamplar, instalator etc

| anonim_4396 a răspuns (pentru CapDeSfecla):

Fa scoala sanitara sau scoala de politie de 1 an. Esti agent de politie dupa anul ala. Ai job-ul caldut asigurat. Si la scoala sanitarea poti face asistent de farmacie sau asistent medical. Posturi caldute si bune.

| Andreidjsjc a răspuns:

Ai putea sa te angajezi la un magazin ca, casier dacă îți place