| Giulyana_Giuly_1991 a întrebat:

Salut, am nevoie de câteva informații. După terminarea facultății de științe juridice și administrative din cadrul academiei de poliție ce funcții poți ocupa? esti incadrar direct in sistem?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca-i la sectia militarizata te incadreaza in sistem, jurist la politia judiciara si la alte institutii. Daca-i pe locurile civile nu-ti da post.

| Violleta2022 a răspuns:

Nici o faculate NU vine cu loc de munca asigurat!
Asta este problema ta ce gasesti si pe unde gasesti de munca, dupa terminarea facultatii, inscriindu-te la interviuri si mergand acolo sa te prezinti cat mai bine posibil.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu te incadreaza nimeni in nici un sistem, iti cauti singura de munca!

| sierra1 a răspuns:

"După terminarea facultății de științe juridice și administrative din cadrul academiei de poliție "

ai intrat? sau intenționezi?

| Lukasssz a răspuns:

Jurist.Are dreptate Jassmina, trebuie sa iti cauti tu de munca.