| Anonim420420 a întrebat:

Am niste intrebari. daca intru la Academia de Politie din Bucuresti ce pot iesi? Dar la Scoala de politie din Campina? La Academie care sunt pasii, pas cu pas care trebuie urmati pentru a intra? Se dau intai probele sportive sau cum? Adica platesc intai taxa pentru probele sportive / medicale si dupa ce am platit imi spun ca nu am intrat? La toate facultatile se platesc aceste taxe? Ce pot iesi cu academia de politie? Si ce salariu as avea de inceput? Va rog sa imi explicati pasii care trebuie urmati pentru a intra la academie. Adica intai probele sportive apoi de cunostinte..sau cum? si in legatura cu semnele / cicatricile, eu am un semn la ochi(micut) nu se observa, controlul pentru semne / cicatrici se face la inceput cand aplici nu? Va rog mult sa ma ajutati

3 răspunsuri:
| Anonim420420 explică:

Am uitat sa mentionez, am un semn mic la ochi, nu se observa, controlul pentru semne/cicatrici se face cand aplici? Sau dupa probe si etc?

| Blogerblu a răspuns:

Nu stiu crede-ma daca stiam iti ziceam

| lucasis a răspuns:

Bună, vrei 30+ funde pe TPU, intră și citește > https://www.tpu.ro/conversatii/dau-30-funde-pe-un-paysafecard-de-5-euro/