| Kevinn2000 a întrebat:

Am o întrebare la care aș vrea să-mi răspundă doar cei care sunt siguri pe ei de răspuns. ( Mulțumesc pentru eventuala înțelegere happy )
În Ploiești, se fac bani ca și în București în domeniul ( livrat mâncare cu bicicleta ), la Glovo sau Food Panda sau ce există în Ploiești, că încă nu știu, o să mă interesez mâine? Dacă lucrează cineva în Ploiești la Food Panda sau ceva de genul, aș vrea să aflu câți bani faceți și în câte ore de livrat.
Vreau să știu dacă merită...
Cam câți bani se fac pe lună în Ploiești în acest domeniu?

4 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Poti sa dai telefon si sa intrebi
nu prea cred sincer ca, dat fiind faptul ca duci mancarea la botul calului, tarifele sa difere
TOTUSI
e foarte posibil ca spaga pe care o faci pe langa sa fie mai mica in Ploiesti (da, se face spaga si pe langa tariful platit pentru delivery)

| Kevinn2000 explică (pentru Bizon95):

E vorba despre câte comenzi sunt... Dacă în Ploiești faci mai puține comenzi, înseamnă că iei mai puțini bani... Cred că o să-i întreb pe ei.
Mulțumesc pentru răspuns.

| Bizon95 a răspuns (pentru Kevinn2000):

Da, ai dreptate, si asta e o problema, sunt mai putin clienti si... posibil, mult mai multi care vor sa lucreze asa! (programul e absolut flexibil, lucrezi cand si cat vrei tu, etc.)

| Kevinn2000 explică (pentru Bizon95):

Ok, mulțumesc pentru informații.