| alexsil05 a întrebat:

Salut, am o intrebare, la ce profil sau scoala trebuie sa mergi ca, cand o termini, sa poti accesa fonduri europene si sa-ti faci o firma, dau funda.

Răspuns Câştigător
| RaduXZ9 a răspuns:

Nu conteaza profilul, du-te la ce simti ca iti place tie, termina o facultate si apoi iti poti deschide firma accesand fonduri europene, bine poti sa iti deschizi si fara o facultate dar in ori ce caz, profilul nu conteaza, asa ca alege ce iti place

1 răspuns:
| Dan_Daniel_2001 a răspuns:

Cred ca profil real, mate-info unde sunt eu sau uman la filologie.