| sebion92 a întrebat:

Salut,
Am o prietena care este farmacista si doreste sa avanseze pe un post de farmacist sef si vrea sa stie ce master e mai bun sa faca intre:

1. Master Managementul si Marketingul Organizatiei la Romano-Americana;
2. Master Marketing strategic si Managementul Vanzarilor la Facultatea de Administrarea Afacerilor la Universitatea din Bucuresti;
3. Master Management Strategic si Dezvoltarea Afacerilor la Universitatea din Pitesti;
4. Curs de marketing si management la privat (gen Bussiness Academy).
Voi ce recomandati? Care ar fi mai bun. Vreau sinceritate.

1 răspuns:
| christine99 a răspuns:

Nu cred ca sunt prea de folos astea, un curs e bun, in general farmacistele sef au foarte multa experienta si sunt mai in varsta.