| Badita_Daniel_1998_pf4j a întrebat:

Salut!
Am pus niste secvente de pe netfilx pe youtoube si imi apare drepturi de autor.
Ce sa fac sa nu mai apara, sa iau legatura cu netfilx sa ma lase sa ii fac publicitate?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cate sute de mii de subscriberi ai ca sa faci publicitate la Netflix

| Wr3nch a răspuns:

Sigur au ei nevoie de canalul tau pentru publicitatelaughing Eu zic sa stergi secventele pana nu sterge Youtube canalul

| NotNamed a răspuns:

Nu poti. Ce e al lor e al lor. Au dreptul sa faca asta.

| Mirel4412 a răspuns:

Ai luat copyright. Daca nu ai minim 1 mil de abonati nu te chinuii sa iei legatura cu cineva de la Netflix