| anonim_4396 a întrebat:

Pentru admitere la subofiteri de politie sau jandarmi la contravizita medicala stiam ca ii dezbraca pana la piele. Mai multi in acelasi timp sau pe rand?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de cei care fac vizita medicala, daca au loc in cabinetuld e examinare, pun cate 5-10 deodata.
Daca-i cabinet mic, atunci ii baga cate 1 sau 2, ca sa nu piarda prea mult timp.

| sierra1 a răspuns:

"ii dezbraca pana la piele. Mai multi in acelasi timp sau pe rand?"

sper că nu vrei să faci ochi dulci medicului

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La grămadă, că nu au timp de fițe cu voi.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

La grămadă fete cu băieti, ai vrea tu nebunulelaughing