| mafiot1 a întrebat:

Salut.Am si eu o intrebare si anume:Ce bonusuri de performanta si ce bonusuri de comenzi livrate intr-o zi,saptamana, luna se da la Glovo, FoodPanda, BoltFood, Tazz by Emag, BeeFast, Takeaway etc pentru Bicicleta, Masina, Trotineta etc in Bucuresti in anul 2021? Va multumesc!

1 răspuns:
| CodreanuC a răspuns:

Bonusurile de performanta, fata de cele obisnuite Tazz, Bolt si Glovo sunt date de flota! Cat pentru cele obisnuite sunt mai usor de ralizat sau mai mari in fuctie de sezonalitate, o data una, o data alta.