| calinalin69 a întrebat:

Salut. Am si eu o intrebare. Stiti cumva la Facultatea de Arte si Desing Cluj Napoca cu ce medii se intra si se taxe se platesc?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taxa de înscriere la admitere este de 200 de lei. Pe site-ul facultății găsești toate detaliile necesare. Cauta pe google "uad cluj admitere licența" si pe site-ul lor găsești orice informatie iti trebuie

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Maine la ora 17 o sa se tina o întâlnire online si poti sa ii întrebi direct pe cei de la facultate(surse sigure) daca ai mai multe nelămuriri

1 răspuns: