| MadalinT00 a întrebat:

Am terminat competentele acum doua zile.La romana am luat experimentat la cele digitale am luat mediu dar la engleza am luat foarte putin A1 A2 A2 A2 A1.Credeti ca la facultate imi va afecta admiterea cu ceva.Nu intru pe baza de dosar voi da test, dar mi-e frica ca am luat calificative mici.

5 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Competentele nu iti vor afecta cu nimic admiterea la facultate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza alea deloc..importante sunt doar alea 3 din vara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici dacă intrai pe bază de dosar nu-ți afectau cu nimic, dar cum naiba ai luat A1 și A2 laughing

| Ara997 a răspuns:

Nu.competentele nu sunt luate absolut deloc in calcul, sunt un mare zero

| Mariaaaavev a răspuns:

Heiii! Sunt și eu a 12-a și îți zic cuma a pe inima ca e o porcarie laughing Competentele nu afectează cu nimic întrarea la facultate! Bacalaureatul în schimb, da! Tu nu te mai stresa pe baza lor! Îți spun sa te calmezi ca nu te ajuta stresul! Și eu m-am complicat degeaba! Pana și diriginta mi-a spus sa stau calma deoarece aceste competente sunt egale cu 0 la facultate. Dacă nu te prezenta atunci era problema(nu intrai în Bacalaureat). Dar asa.