| Raducu82 a întrebat:

Salut, am terminat liceul si am luat o medie decenta la bac iar intrebarea mea este daca la administratie publica se face matematica.
Puteti sa imi spuneti daca nu alte facultati tinand cont ca am terminat liceu pe profilul de stiinte sociale.

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Lasa matematica! Ce te faci cu romana? Ca nu pari s-o stii prea bine.

| Catrice a răspuns:

Vezi ca 99% din facultăți au și site unde afișează planu' de învățământ și nea Google îți poate sugera cursuri ca sa știi cu ce se mănâncă.

| Elelei a răspuns:

Salut! La administratie publica e nevoie si de limba romana. Pe care tu, nu o prea stapanesti. Mai gandeste-te realist la ce munca poti sa faci.

| Raducu82 explică (pentru Elelei):

Si totusi suntem condusi de analfabeti precum Dăncila.
Daca nu stii sa imi raspunzi la imtrebare te rog eu nu mai comenta aiurea romanul infara sa te judece nu face altceva

| Elelei a răspuns (pentru Raducu82):

Si de ce trebuie sa iei exemplul prost?
Da tu un exemplu bun, invata sa nu fii analfabet si sa le iei locul acelora ca Dancila. Tu confunzi ajutorul cu critica pentru ca esti sub nivelul lui Dancila si gasca.