| mafiot1 a întrebat:

Salut.Am terminat Scoala Profesionala si vreau sa ma angajez lucrator comercial la KFC si as vrea sa stiu daca ma accepta cu Scoala Profesionala.

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

TE accepta dar mai mult ocnteaza si daca treci de interviu, daca esti pe placul lor.

| Kogaion a răspuns:

Aia te accepta si fara liceu, stai linistit, daca tot ai terminat o scoala profesionala, de ce nu incerci sa te angajezi in domeniu?

Răspuns utilizator avertizat
| Kogaion a răspuns (pentru mafiot1):

Totusi ai putea sa mai cauti, trebuie sa iti gasesti undeva. E pacat sa lucrezi intr-un KFC cand ai o meserie. Eu personal, mi-as fi cautat de lucru in strainatate, macar stiam ca fac niste bani, asa la KFC, doar supravietuiesti.

Răspuns utilizator avertizat