| Omulanonim a întrebat:

Salut! Am varsta de 16 ani si am auzit despre programul de voluntariat "Salvatori din pasiune" organizat de ISU. Intrebarea mea este daca am diabet tip 1 insulino dependent ma vor primi ca voluntar sau din cauza diabetului ma vor trece inapt. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuie sa fi sanatos nu te vor accepta i ti dai seama ca ei vor cere analize inainte, daca ai diabet nu vei face față la efort, tu mergi si află de la ei ce criterii trebuiesc indeplinite, sau cauta pe internet sa vezi cum te poti înscrie ce conditii au ei. Succes.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mersi pentru funda

| LittlePoppy a răspuns:

Te pot primi ca voluntar. Insa te vor urmari si daca nu faci fata, iti vor spune.

| Omulanonim explică:

Mulțumesc frumos!