| prs0396 a întrebat:

anul acesta vreau sa dau la facultate. dar nu sunt sigur care facultate s-o urmez, adica care se cauta, sa-mi gasesc si un job decent. as vrea la jurnalism si stiinte ale comunicarii, Bucuresti sau electronica, telecomunicatii si tehnologia informatie, Politehnica Buc. ce-mi sugerati?

1 răspuns:
| PrecioussGirl a răspuns:

Iti recomand o facultate unde dupa ce o termini sa fii sigur ca iti vei gasit de munca in domeniul respectiv, chiar daca la inceput nu vei avea experienta.
gandeste te ca vei merge sa te angajezi poate fara pile, incepator fiind si ca trebuie sa fie ceva de viitor, ceva ce nu va disparea niciodata.