| theboyinlove a întrebat:

As dori sa ma angajez la Glovo sau Food panda ca curier. Care credeți ca e mai profitabila? In următoarele luni as putea lucra oricând chiar și 8h pe zi. Plănuiam sa livrez cu mașina personală.Imi poate explica și mie cineva cum decurge procesul de livrare? Adică cu ce bani plătesc eu la restaurantul sau Fast foodul de unde iau comanda și eu cum primesc banii mei pe livrări? Aduca bănuiesc ca nu trebuie sa dau din cei personali când plătesc mâncarea la restaurant nu? Eu iau banii de la clienți dar ce fac cu ei? Dacă poate cineva sa îmi explice in detaliu va rog mult. Mulțumesc!

1 răspuns:
| goguPatent a răspuns:

Este un băiat pe Youtube. Grigore Varlam. Face video-uri despre livrarile la glovo si uneori sibla food panda. Caut pe canal la el. O sa vezi tot procesul de livrare.