| Martial a întrebat:

Salut, as dori sa știu de la un membru care este sau a fost la liceul militar, media cu care a intrat, cat de greu a fost, nivelul lui la gimnaziu

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Examenul la un liceu militar este foarte strict si sever, incepand cu: analizele medicale, cu controlul medical general, cu verificarea ochilor, cu proba sportiva si evident media generala peste 9 sau chiar 9.30 ca sa ai sanse sa intri la un liceu militar.

| NelsonM a răspuns:

Se intra cu 8 60 e greu du te la unu civil