| Tpuask01 a întrebat:

As dori sa știu mai multe informații despre Facultatea de științe militare, informații și ordine publica din cadrul Academiei forțelor terestre " Nicolae Bălcescu " Sibiu. Ce post voi ocupa după terminarea acesteia etc.? Mulțumesc anticipat!

1 răspuns:
| Anonymus123123 a răspuns:

Mai jos iti las un link catre un document in pdf in care poate vei afla mai multe.
https://www.armyacademy.ro/file/metodtabere2017.pdf
----------------------------------------------------------------------------
Daca consideri ca raspunsul meu este unul folositor, m-ai putea ajuta cu o funda. Succes! :)