| anonim_4396 a întrebat:

Salut, as dori sa urmez facultatea de jandarmi din cadrul Academiei de Politie "Alexandru Ioan Cuza", as dori sa stiu mai multe detalii de la cineva care a urmat aceasta facultate.
Pentru admitere stiu ca trebuie sa indeplinesti cateva conditii si sa fi absolvent de liceu cu diploma de bacalaureat.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu am absolvit la MI ci la M.Ap.N. Dar eu zic sa te interesezi pe siteul lor si sa mergi la cel mai apropiat CMJ: http://bit.ly/2zAX5GB