| Shknight94 a întrebat:

Salut, as dorii sa dau admitere la facultatea de economie din cadrul Universitatii Titu Maioreescu si are 3 specializari:
1. Finante-Banci
2.Contabilitate si informatica de Gestiune
3. Administrarea afacerii
Ma pasioneaza economia si matematica si nu imi impun nici un fel de problema. Facultatea are ore de luni pana joi si in weekend muncesc ceea ce e perfect pentru mine insa dilema cea mare este care din aceste specializari imi poate oferii un "viitor mai sigur" ( mai multe sanse de angajare, salarizare decenta sau putin peste medie.). Macar daca invat 3 ani sa nu fie in zadar, toate specializarile sunt cu dus si intors oferiti-mi un sfat va rog de ce da si de ce nu acea speciazizare, Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| jamal000 a răspuns:

2.Contabilitate si informatica de Gestiune- Ulterior ca expert contabil iti poti lua firme mici cu care sa poti lucra pe cont propriu!

| Shknight94 explică (pentru jamal000):

Multumesc despre celelalte 2 specializari ce imi poti spune?

1 răspuns: