| Mordecai91 a întrebat:

As vrea sa ma angajez la un serviciu de livrare mâncare gen food panda, glovo etc. As vrea sa-mi spuneți cei care ați lucrat in domeniu unde ar fi mai bine, cat de bine se plătește etc. Orice informație e bine venita.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

știu de la o cunoștință care lucrează la tazz/eu ce mănânc că ia 10 lei per livrare indiferent de distanță sau suma comenzii + ce bacșiș îi dă fiecare client.
de restul poți afla pe Youtube că-s destui care vorbesc de subiectu ăsta

| sierra1 a răspuns:

"As vrea sa mi spuneți... unde ar fi mai bine"

ia primul job disponibil că-l pierzi, nu e timpul de a face nazuri!