| Mordecai91 a întrebat:

As vrea sa ma angajez part time la un supermarket si nu stiu exact ce sa aleg. Am in apropiere de mine profi, mega image, careffour si penny dar am auzit de la cineva ca la careffour se dau salarii mai mici. Voi ce imi recomandati? Ma intereseaza in special raspunsurile de la cei care au lucrat in domeniu. Eu as vrea sa incerc la unu mai mic cum ii profi sau mega ca presupun ca nu o sa fie atat de multa munca. Orice alt detaliu din domeniu este bine venit. Multumesc anticipat si dau funda.

Răspuns Câştigător
| anonima188888 a răspuns:

Eu te sfătuiesc sa te angajezi la Mega! Sunt un brand de magazine mai serios și mai modern!

2 răspunsuri:
| ady18 a răspuns:

Daca ai inceput sa vrei munca usoara si bani multi, nu e prea ok, banii se castiga cu munca grea.
Poate la Carefour sunt bani mai putini pentru ca se lucreaza la ore mai putine zic si eu

| Mordecai91 explică (pentru ady18):

Ma intereseaza sa lucrez doar jumatate de an, maxim.In timpul asta fac un curs de electrician si dupa ce il termin ma duc altundeva dar de ce sa stau atata timp degeaba cand pot sa muncesc si sa castig si niste bani?