| Mach0 a întrebat:

Salut, as vrea sa stiu cum poti ajunge un mare fotbalist in Romania la o echipa. Adica cum sa joci fotbal foarte bine si sa ajungi la o echipa buna, ce fel de antrenamente sa faci in fiecare zi ...etc. Astept pareri!

Răspuns Câştigător
| noktambul a răspuns:

Du-te la un trial organizat de vreun club de la tine din localitate sau de pe aproape. Convinge-i, prin aptitudini, sa te coopteze in lot. Daca ai facut pasul asta, inseamna ca ai ceva talent. Dar asta nu de ajuns. Urmeaza multa munca, munca, si iar munca! Cineva spunea ca arta inseamna 10% inspiratie si 90% transpiratie. Asa este si in sport. Te simti in stare? Succes!

4 răspunsuri:
| Ady00pk a răspuns:

Incearca sa te inscrii la o echipa de fotbal juniori! de acolo vei evolua si daca vei avea talent si vointa vei reusi sa iti indeplinesti visul.

| SEAL a răspuns:

Te vad cam prost nu o sa ajungi nici macar sa tunzi iarba de pe stadion

| bitzu1998m2 a răspuns:

Mai,incearca sa te duci la o echipa de juniori, da-i tot de ai mai bun incat sa de admita in lot, cineva sigur o sa te vada si o sa incerce sa te ia la club... fii activ in meciuri si asteapta ocazia de a te lua cineva la o echipa mare. Succes!winking

| bboy111bAa a răspuns:

Pai nu poti sa te antrenezi asa de capul tau. si eu fac fotbal de performanta la o echipa. uite niste sfaturi :

1.inscriete la o echipa de juniori

2. tinete de treba si incearca sa nu lipsesti de la antrenamente

3.ca sa fi un fotbalist bun trebuie sa fi si inteligent incearca sa ai note bune

P. S:pentru a fi un jucator bun trebuie sa ai o viata sanatoasa adica putin alccol de loc tigari

succes in sport! si poate ne vedem te peren.