| Ivascu_Madalin_1996 a întrebat:

Salut,
As vrea sa stiu daca intru in MAPN sau in MAI, mai pot lucra si in alt loc gen cu 2 ore ca si manager transport sau altceva?
Multumesc!

3 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Da, dar cu conditia ca asta sa nu creeze un conflict de interese sau conditiile pentru trafic de influenta. Daca lucrezi la MAI si vrei in timpul liber sa faci pe sofer de taxi, sau instalator sanitar sau orice nu are treaba cu ceea ce faci la MAI si cunostiintele de acolo, e in legalitate.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu te lua dupa Ioneasca! Are probleme grave in documentarea raspunsurilor. http://bit.ly/37ZOJrr

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, asa ceva nu este posibil.