| HanszmR a întrebat:

As vrea sa stiu unde trebuie sa intru ca sa aflu cat am cotizat la stat de cand m‐am angajat si pana in prezent? Mi‐ar placea sa vad in ani de zile cat am facut total

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pai ce salar ai?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pe vremuri era carte de muncă.
Acum undeva la CASS este înregistrat, dar nu cred că te lasă să intri.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Chiar dacă te uiți la cât ai făcut, pensia ta nu va avea legătură directă cu cât ai făcut. căci nu din banii aceia vei fi plătit, nu îi vei primi înapoi pe ei. Doar o să te enervezi că ai cotizat mult și că primești puțin.

| VladuCristianCo a răspuns:

Trebuie sa scrie pe fluturasul de salariu cat dai pe luna si calculezi simplu...