| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Cam cata informatica (programare) trebuie sa stii la Facultatea de Electronica Telecomunicatii si Tehnologia Informatiei la UPB. Am intrat anul asta si incep in octombrie anul 1. Mentionez ca nu stiu mai deloc informatica desi am facut mate-info. Sunt bun la mate si la fizica. Ce ziceti, fac fata? Cam la ce sectii de inginerie din cadrul Politehnicii Bucuresti nu prea ai treaba prea mult cu informatica?

4 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Nu faci. Informatica aia din liceu trebuia sa o știi și noaptea în somn.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

O sa ai o multime de materii de informatica.

| Nightjester12100 a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Dar daca m-as muta la Inginerie Electrica sau AR as mai face atat de multa informatica?

| dinaprilie a răspuns:

Stai linistit ca o sa te invete si va trebui sa inveti si tu in particular. Faptul ca sti mate este un plus plus. Programarea o inveti poate intr-un an...