| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Care credeti ca sunt cele mai banoase meserii din Romania? Loc de munca sau business? Romania sau strainatate?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bancher, director general, director de finainte sau economic, administartor de firma, economist, profesor universitar, medic la o clinica privata, inginer automatist, programator de software, avocat samd.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Programator. Medic.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Loc de munca la multinationale sau la stat.
Business-ul nu sta prea bine statistic. Clientii romani sunt saraci si cu figuri, nu ajungi nicaieri cu ei.

| StrongHeart a răspuns:

Atata timp cat muncesti doar pentru bani, nu o sa ai satisfactie pe termen lung.

| blackann a răspuns:

Medic. Avocat. Videochat.

| TatianaIstrate a răspuns:

Daca te intereseaza f mult castigul, IT-ul este un domeniu pe care poti paria atat in prezent, cat si in viitorii ani. Uite cam care este media salarială în acest moment -- https://cariera.ejobs.ro/salarii-it-3/

| iderspor a răspuns:

Parlamentar, om politic...