| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Care e cea mai buna facultate de litere din tara? Am căutat statistici, dar nu găsesc decât top universități, nu în funcție de facultate.

13 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Domnia ta de unde e de loc?

| BlackRose03 a răspuns (pentru sierra1):

Observ că ai o nevoie ridicata de a obține validarea unor străini raspunzand la fiecare întrebare de pe această platformă. Poate de aici și aceasta irascibilitate. Lasă telefonul, ieși din casă și observa lumea din jur. Acel mediu te inhiba și te face irascibil.

| sierra1 a răspuns (pentru BlackRose03):

Tu, până una-alta, lămurește-ne de unde ești că văd că o dai cotită fabulând inutil

| Catrice a răspuns:

La aia de pe ultimul loc în top logichee hee

| BlackRose03 a răspuns (pentru Catrice):

Tu ești la o facultate macar? Observ că ai mult timp la dispoziție totuși, deci probabil că nu.

| Catrice a răspuns (pentru BlackRose03):

Exact. Am terminat deja de 4 ani, sunt in concediu.

| BlackRose03 a răspuns (pentru Catrice):

Într-adevăr, facultatea de căpșunari. oamenii de succes isi petrec timpul de relaxare in scop util, nu raspunzand des la întrebări pe TPU. Dar probabil tu ești excepția.

| Catrice a răspuns (pentru BlackRose03):

Nu știam ca se produc căpșuni în Canada. Aflu ceva nou. TPU e util.

| BlackRose03 a răspuns (pentru Catrice):

Pai tu ești excepția.

| Catrice a răspuns (pentru BlackRose03):

Înțeleg ca nu îți place la căpșuni, da' nu prea îmi pasa.

| BlackRose03 a răspuns (pentru Catrice):

Ce comeback, omg!

| gabicoo a răspuns:

Grădinița ABC din SushiAwa!

| BlackRose03 a răspuns (pentru gabicoo):

Ce comic te simți, Gabico.