| Andrewe a întrebat:

Salut,care lucreaza la delphi Iasi imi poate spune si mie ce conditii, salariu este la aceasta firma? Unde pot depune cv-ul la ei?

1 răspuns:
| benzu a răspuns:

Mai multe informatii despre Delphi Iasi poti gasi aici: https://www.undelucram.ro/......terviu-749

Pentru a depune CV-ul trebuie sa il imprimi si sa il duci la poarta la paza pentru a fi trimis catre departamentul de resurse umane. Depinde de pozitia pentru care aplici. Urmareste eJobs.ro si BestJobs.ro pentru pozitii disponibile daca doresti o pozitie anume sau depune CV-ul pentru orice pozitie.