| boss97 a întrebat:

Salut.Care sunt orașele din România care oferă job-uri bine plătite?

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Boss, NU orașele oferă joburi. Poți locui și la Văsăcăuții din Deal și - fiind valoros - să ai un salariu fabulos (sau invers - stai unde vrei tu și ai un salariu de rahat)

| Iote a răspuns:

Bucuresti, Timisoara, Cluj, in general cele care au si cele mai scumpe chirii/servicii.

Răspuns utilizator avertizat
| sdws77 a răspuns:

Probabil ca si Sibiul are job-uri bine platite, din moment ce suntem inundati de valceni si albanezi care vin aici.

| andreiminion a răspuns:

Bucuresti, Timisoara, Cluj, dar au cele mai scumpe chirii dar trebuie sa te uti si in ce domeniu vrei.

| Andreibbv19 a răspuns:

In Romania un salariu maxim de inceput daca nu ai experienta este cam de 2000 de lei.

| Jpaiwinzk1010 a răspuns:

Laba