| PaulcereAjutor a întrebat:

Caut un loc de munca necalificat in strainatate sigur. Care ati mai lucrat si stiti, va rog sa ma ajutati. Vreau si parerea voastra in privinta acelui loc de munca.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Agricultura e sigură pe timp de vară, harnic să fii

| DoamnaGasca a răspuns:

Bună! Dacă vrei un loc de munca in străinătate ar trebui sa înțeleg ceva mai departe de România? Ok deci te ai putea duce in Dubai dacă sti engleză și ai carnet, adică Dubai e un oraș fain și ca un muncitor necalificat poți câștiga 3000 USD dar afli mai multe pe site-ul asta: https://www.jobandsalaryabroad.com/ro/uae/romanian-handyman-uae.html
In fine ai putea fi muncitor sau sa ajuți oameni sa meargă cu cămilele (sper ca te am ajutat spune-mi dacă am greșit ceva și sper ca îți place in Dubai )

| andreea303037 a răspuns:

Sotulmeu a lucrat an Germania pe santier vreo 2ani cistiga destul de bine