| anonim_4396 a întrebat:

Salut, ce parere aveti despre cursul de Inspector SSM? Merita? Am inteles ca sunt cautati inspectorii ssm, droarece orice santier sauagentie are nevoie de unul.

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Da si nu, cursul precum cursul dar daca te angajezi ca inspector SSM la orice societate trebuie sa stii ca tu te vei ocupa alaturi de cativa din acea comisie de cercetarea evenimentelor (accidentelor) si este destul de complex si faci aceste dosare si daca unul isi rupe ceva si daca isi prinde unghia...am vazut multe astfel de dosare de cercetare sunt complexe.
Daca crezi ca te-ai pricepe si ai chef sa te foiasca ITM-ul in aceste cercetari atunci de ce nu.