| morfeo a întrebat:

Ce site de facut CV online imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Werrich a răspuns:

Salut, europass e cel mai folosit site pentru facut CV online
https://europa.eu/europass/ro/create-europass-cv

5 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Europass.

| zilog a răspuns:

Omule hai sa iti dau o idee sa nu mai fii angajat ci sa iti faci ceva al tau daca chiar siti sa faci ceva cu mana ta, atunci incearca sa fie al tau sa nu mai depinzi de unul si de altul, ci sa domi cat vrei sa muncesti in ce zi vrei tu cat vrei tu si cam asta e ideea.

| SingleForOne a răspuns:

Nu ți-aș recomanda un CV europass, mulți angajatori ți-l va arunca la gunoi. Încearcă să-l faci manual, introduci date personale, experiență profesională, educația, experientele proprii, abilitățile dobândite, etc. Totuși, poți împrumuta idei din mai multe locuri pentru a-ți îmbogăți imaginația.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://europa.eu/europass/ro

| AlexElektro1987 a răspuns:

Europass este utilizat cam de toata lumea care isi redacteza un CV, uite aici :https://europa.eu/europass/ro