| dannys32 a întrebat:

Cine mai este sofer de tir pe aicihappy? Sa vorbim, pareri, experiente sunt viitor sofer de masina mare vreau sa vad si eu cum este sa lucrezi cu adevarat pe TIR ce ar trebui sa stiu inainte de a incepe, partile bune partile mai putin bune ale meseriei, sfaturi inainte de a pleca la drum chestii de genul happy. Va astept si la id de mess danny_93s@yahoo.com. Drumuri bune

1 răspuns:
| iSharan a răspuns:

Si eu sunt interesat de asa cevabig grin daca afli ceva sa ma anunti si pe mine