| n3gro a întrebat:

Cineva care lucreaza sau are cunostinte in domeniu, va rog sa ma ajutati. Care este programul de munca al unui oficiant urban in cadrul Postei Romane? Intelesesem ceva de genul: dimineata de la 05:00 la 09:00 sau 10:00, apoi o "pauza", urmata de revenirea la munca la ora 16:00 pana la ora 21:00 sau ceva de genul. Ceva raspunsuri de la cineva care a activat sau (mai bine) activeaza in acest domeniu, va rog? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Depinde. Nu stiu cum este in orasele mari dar nu cred ca este asa fragmentat. La mine in oras lucreaza de la 08:00 la 16:00.