| anonim_4396 a întrebat:

Cineva pe aici din cadrul ASE? In special la Facultatea de Contabilitate și Informatica de Gestiune?

7 răspunsuri:
| Mihaelaa98 a răspuns:

Eu am terminat Ase anul asta, dar nu la facultatea aceea. Ce vrei sa stii?

| asperger3 a răspuns (pentru Mihaelaa98):

Pot echivala practica la A.S.E?
O am de facut caci am multe chestii pe cap, si vreau sa scap de ea. Poate sa imi refuze echivalarea practicii?
Scuze de off-topic

| Dishka a răspuns (pentru Mihaelaa98):

Eu am fost pe profil uman și ma tot întreb dacă ma voi descurca cu profilul ales acum, căci n am prea făcut matematica in ultimii 4 ani și voiam sa știu o parere a unui student ASE despre toată chestia asta. Mulțumesc!

| Mihaelaa98 a răspuns (pentru asperger3):

Dacă ai cum sa faci rost de o adeverința ca ai făcut practica undeva e ok. Dar nu te stresa, majoritatea se duc la anumite instituții și primesc adeverința fără sa facă practica.
Du te unde ai făcut practica și fa rost de adeverința, nu contează când ai făcut o.

| Mihaelaa98 a răspuns (pentru Dishka):

Eu vin de pe profil sportiv laughing n am făcut deloc matematica. Ideea e sa te duci la seminarii sa îți iei puncte. Nu e așa greu. Uneori se pot face rost de subiecte dinainte sau la unele copiezi lejer

| asperger3 a răspuns (pentru Mihaelaa98):

Multumesc mult!

| Dishka a răspuns (pentru Mihaelaa98):

Dar nu am făcut practica, am făcut filologie și cam atât...