| stanciu2nd a întrebat:

Cum ma pot transfera de la un profil uman(stiinte sociale) la unul real(mate info)? As vrea sa fac asta de pe semestrul 2 si nu stiu ce ar trebui sa fac. Ar trebui cumva sa cer lectiile zilnice elevilor de la mate-info pentru diferente? Sau ar trebui sa merg la secretariat sa intreb de locuri libere? La liceul meu ultima medie la mate info a fost 8.92 iar eu am 8.40. credeti ca am sanse? daca stiti va rog muult sa ma ajutati! Sau am mai inteles ca cel mai mult conteaza nota cu care termini semestrul.

3 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Asa este, dar fara "cunostinte (persoane)" nu te poti transfera decat la inceputul anului.

| AnimeLuverBoi a răspuns:

Nu stiu

| stanciu2nd explică (pentru AnimeLuverBoi):

Atunci nu mai raspunde brothere