| numesiprenume0 a întrebat:

Cum se lucreaza intr-un domeniu in care sunt 4 ture, cu program intre orele 7AM si 4:30AM iar programul se face pe o luna? Ma refer cum se fac turele... o saptamana pentru fiecare tura?
O alta intrebare ar fi: Daca sunt 30 minute pentru pauza, aceasta pauza poate fi oricand in timpul programului?
P.S. job callcenter
Sunt 2 intrebari pe care am uitat sa le pun la interviu.
Ofer funda pentru detalii concrete.

Răspuns Câştigător
| Catrice a răspuns:

Poți nimeri in orice tura gen azi 1, mâine 3, poimâine 2 etc
Împarți intervalul orar la 4. Sau daca e job de 8 ore, unu' vine la 7, a? tu la 12, altul la 17⁰⁰...asta e cum o planificat bossu.

| numesiprenume0 explică (pentru Catrice):

Si despre pauza ce poti sa imi spui?

| Catrice a răspuns (pentru numesiprenume0):

Pauzele ar putea fi ori la ore fixe ori decizi tu când. Tot bossu știe.