| Cris0404 a întrebat:

Salut!
Daca am fost repartizat in camin cu un coleg la politehnica si acesta nu mai doreste sa vina la camin raman singur? Acesta apare si pe site ca imi e coleg de camera desi nu a platit pentru cazare laughing)

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai cum sa ramai singur, vine un alt student care ocupa locul!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu rămâi. Se va repartiza la altul locul rămas liber.

| Wr3nch a răspuns:

Nu, probabil dupa ce expira termenul va veni altcineva in loc.

| PavelVladescu a răspuns:

Frati miu, o sa ramai singur pana gasesc inlocuitor, cat mai multe petrecereri pana atunci?