| Sima_Cristian_1999 a întrebat:

Salut, daca am o carie (tratata bineinteles, adica m-am dus sa-mi pun plomba) ma poate afecta daca vreau sa dau la academia de politie? (Ma refer la vizita medicala de la mine din judet si la cea de acolo)

Răspuns Câştigător
| Vladalexandru97 a răspuns:

Da,cu siguranta, nu vei mai putea manca gogosi pe scaun.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu te va afecta deloc, dimpotriva, este bine sa-ti ingrijesti toti dintii, sa nu ai nici o carie!
Plombeaza tot ce este nevoie, inainte de vizita medicala, in felul asta vor vedea ca nu ai probleme cu dantura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa influențeze cu ceva, o simpla carie tratată.

| Fotbalistul123 a răspuns:

Nu, nu te incurca cu nimic. Consulta regulamentul. Trebuie sa nu ai lipsa dinti din fata si sa nu ai lipsa mai mult de un numar de masele.
Ideea e ca o carie nici atat.
Mult succes! happy