| Dinamicus23 a întrebat:

Daca eu la liceu sunt pe profilul tehnic constructii si instalatii mai departe ce facultate as putea urma/alege? asa ca idee multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| relativsausigur a răspuns:

Poti opta pentru orice facultate doresti tu, pe orice domeniu doresti daca intrii la cu plata.
Daca doresti sa intrii la fara plata, aici se schimba lucrurile, pentru ca depinde media pe care ai obtinut-o in liceu, cat si profilul pe care l-ai avut, chestii ce vor fi luate in considerare in alegerea studentilor in functie de cate locuri sunt si cati candidati sunt pentru profilele pe care tu le optezi.

1 răspuns:
| alex495 a răspuns:

Constructii sau arhitectura. Cadastru poate