| porcspinos22222 a întrebat:

Salut.
Daca lucrezi de acasa pe calculator oferit de firma, te poti folosi de "echipamentul" lor in afara programului? (Youtube/internet)

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Depinde. Daca firma are un soft de monitarizare a PC-ului o incurci. Daca nu are asa ceva poti sterge istoricul pentru a nu se afla ca l-ai folosit. Daca vrei sa fii corect ii poti intreba.

1 răspuns:
| Zuzu1991 a răspuns:

Nici o firma nu iti da voie "oficial" sa faci asta
iar unele firme monitorizeaza
dar, daca sunt chiar atat de ciufuti (ca sa nu zic ceva mult mai rau, binemeritat) atunci du-te la alta firma, astia sunt prea paranoici