| amzagabby a întrebat:

Salut, daca vreau sa ma inscriu la academia de politie sau armata nu trebuie sa am tatuaje?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu trebuie sa ai tatuaje care se vad atunci cand esti imbracat, in rest nu sunt probleme.

| minrest a răspuns:

Da, e bine sa ai tatuaje, de preferat cu insemnele bandei din care faci parte, precum si un tatuaj pe fata sau pe gat care sa arate ca ai omorat un om, nu ar strica un tatuaj pe ambii genunchi infatisand pe Maica Domnului cu Pruncul, ca semn ca nu iti pleci genunchii in fata nimanui, toate astea te califica pentru a ajunge la Academia de Politie, dar ca material didactic, nu ca student.

| minrest a răspuns:

Evident ca scrie in regulament, altfel daca nu ti s-ar putea identifica de la prima vedere banda ai fi impuscat pe loc. In regulamentele de functionare Blood si Crips, desigur.

| ASMA14 a răspuns:

Eu stiu ca nu trebuie sa ai nici tatuaje nici cicatrici sau semne din nastere care sunt la vedere

| ioanalexandra345 a răspuns:

De ce sunteti atat de rautaciosi? Faceti din tantar armasar. Atat timp cat nu sunt la vedere, e ok. Bafta.